Про нас


Про компанію VDM «Все для меблів»

Компанія «Все Для Меблів» пропонує меблеву фурнітуру від провідних європейських виробників з 2001 року. Успіх нашої компанії полягає у набутому досвіді та завойованій роками довірі як з боку постачальників, так і з боку покупців. Наші клієнти – це великі меблеві фабрики, приватні підприємці, які займаються виробництвом меблів, дизайн-студії, архітектурні бюро, а також кінцеві споживачі, які бажають підвищити комфорт та затишок своїх меблів. Різноманітні елементи та комплектуючі, правильно підібрані нашими фахівцями, істотно підвищать функціональність та надійність будь-яких Ваших меблів.

Все для меблів></p><p style=

Географія наших клієнтів охоплює всю територію України. Постачання в регіони ми здійснюємо через надійні транспортні компанії.

Працюючи безпосередньо з виробниками, компанія VDM реалізуємо товар за вигідними цінами як для оптових клієнтів, так і в роздріб. Серед наших постачальників такі відомі європейські компанії як; Blum, Bosetti & Marella, Sige, Opes, Rejs, Polkemic, Laguna, FGV, Ambos, Siso, GTV, Amig, Lemann та багато інших. Компанія VDM постійно аналізує ринок, щоб забезпечити наших клієнтів якісною продукцією за гарною ціною. Побачити увесь асортимент запропонованого нами товару Ви можете у нашому магазині за адресою: м. Київ, бульв. Ромена Роллана, 3 .

Асортимент компанії VDM постійно розширюється та налічує вже понад 8 000 позицій. Кваліфіковані співробітники нашої компанії завжди раді допомогти Вам розібратися в продукції та запропонувати оптимальний варіант за співвідношенням ціна/якість. Компанія VDM «Все Для Меблів» завжди надає технічну підтримку клієнтів та забезпечує всією необхідною інформацією щодо продукції.Політика VDM полягає в розширенні числа регіональних дилерів..

Політика VDM полягає в розширенні числа регіональних дилерів.

Працюючи з компанією VDM «Все Для Меблів», Ви отримуєте:

  • широкий асортимент продукції найвищої якості;
  • кваліфіковану технічну підтримку;
  • регулярне постачання товару та складські запаси;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • розумні ціни та гнучку систему знижок.

Ми завжди раді Вам!

Сподіваємось на довгострокову та плідну співпрацю! Колектив VDM